O nás

 

Jsme malá, rodinná chovatelská stanice Mainských mývalích koček, která vznikla v roce 2014 - a vznikla tak nějak spontánně :-)

První kočičku - Milunku - jsem dostala od manžela k narozeninám - byla koupena na mazlíčka, takže je již vykastrovaná. Poté jsem jí koupila kámošku, aby nebyla Milunka sama - přišla Sissy :-). Sissy je také mazlíček - tudíž byla vykastrovaná spolu s Milunkou.

No a pak jsem začala objíždět výstavy koček a totálně jsem tomuto životnímu hobby propadla a rozhodla se stát chovatelem. Pro svou první chovnou kočičku jsme jeli do Varšavy. Další dvě královny přijely z Itálie za náma. Pak se nám narodila koťátka a zůstala Mamba...no a kolik nás je teď - to můžete vidět na našich stránkách :-) A co bude dál? To se neodvažuji ani odhadovat :-) jedno je jisté, bez koček již žít nikdy nebudu..

Pro chov Mainských mývalích koček jsem se rozhodla, protože jsem se zamilovala do charakteru tohoto plemene, a je to pro mě velká životní radost. Jsou to úžasní parťáci do života, kteří vás nikdy nezklamou a přitom dokáží být individualisté.
Myslím, že oni by se beze mě klidně obešli na pár dní, ale já bez nich určitě ne :-).

Kočičky s námi žijí v rodinném domku v Praze, spí s námi v posteli, vaří s námi v kuchyni, zkrátka se staly neodmyslitelnou součástí našich životů.
Spolu s kočičákama s námi žije také pejsek Baxík (Ridgeback) - a skvěle spolu vycházejí - je s nima velká sranda.

Závěrem bych chtěla poděkovat mému manželovi, který se mnou sdílí mé životní nadšení a také své mamce, která mě k lásce ke zvířatům přivedla od mého útlého dětství.

Zde můžete názorně vidět, jak s námi kočičky žijí - či spíše bych měla říci - jak my žijeme s nimi v jejich domě jako spolubydlící :-)))

o-nas1 o-nas2

Dario vyhraKluci patroMyPradaBest cattery webdesign