Kočky - Bill and Coo

Maine Coon Cattery
Bill And Coo
Maine Coon Cattery
Bill And Coo
Přejít na obsah

Madame Butterfly BillAndCoo


Narozena: 23.07.2017
EMS: a22 - blue blotched tabby
Tests: Felv, FIV - negative
HCM, PKD, SMA, PKdef - negative as per parents
STBAcreening

Babetka nebyla v planu-nejak jsem se predem rozhodla, ze si dalsi kocku nenecham...ale obcas to s plany nedopada tak, jak bylo planovano, a tak s nami zustala-zaryla se nam do srdce svou povahou a je to;-) jsme moc radi, ze nase Babetka zustala s nami.

Narnia By Imagine Glamour


Narozena: 21.02.2017
EMS: n0325 - black ticked tabby bicolour
Testy: Felv, FIV - negative
HCM, PKD, SMA, PKdef - negative po rodičích
Screening TBA

Nanny byla moje láska od té doby, co jsem ji poprvé uviděla - což bylo pár hodin po porodu :-). A od té doby byla mým tajným snem. Věděla jsem, že je to Radky vysněné a dlouho očekávané spojení, a proto jsem ani nedoufala, že by mi ji svěřila. O to více mě překvapila, když mi jednoho dne sedla do auta a řekla: "tak kterou z nich si vybereš?" No, málem jsem nabourala :-) nicméně nikdy nepřestanu být Radce vděčná, že mi tuhle krásku svěřila a ona to dobře ví. Má neskutečnou povahu - kde jsem já, je i ona, vše náležitě okomentuje a je opravdu moc hodná. Radko, moc děkuji, víc slov není třeba - tahle holka je můj splněný sen.

Ice Chocolate Bill and Coo


Narozena: 18.01.2017
EMS: f25 - black ticked tabby tortie
Testy: Felv, FIV - negative
HCM, PKD, SMA, PKdef - negative po rodičích
Screening TBA

Naše Čokoláda - narodila se naší Vivince, pro kterou to byl druhý a poslední porod, a proto jsem nemohla nechat jít ji ani její dvojče - bráchu Titina. Miluji na ní úplně vše a ze všeho nejvíc její povahu. Ona je nás dárek od Vivinky a my jsme moc rádi, že jsme se rozhodli, že tu s námi zůstane :-)

Happy Feet Bill and Coo


Narozena: 07.01.2017
EMS: n09
Testy:
FIV, FELV negative
HCM: N/N
SMA: N/N
PKD: N/N
Screening TBA

Fifi se narodila naší Basince a Prstíkovi. Fifi má svůj styl života - ráda si hraje a zlobí, ale teda obtěžovat ji někdo z dvounožců nějakým mazlením, tak to úplně nadšená není :-) Zkrátka je svoje a my ji tak respektujeme. Co ovšem může non-stop - tak to je jídlo.

Adrastia Gwen Stefani

Narozena: 23.10.2016
EMS: w62 - bílá
Testy: Felv, FIV - negative
HCM, PKD, SMA, PKdef - negative po rodičích
Screening TBA
Tahle dáma se stala naší novou posilou. Byla naprosto neplánovaná :-) ale tak občas se dějou v životě neplánované věci, a to víc bývají krásné, a tak je to i s naší Gwen. Má super povahu - je to náš pejsek, kde jsme my, je i ona. Neustále něco komentuje. A když se jí něco nelíbí, dá vám to velmi rázně a jasně najevo, takže raději posloucháme :-) Děkuji Anastasii, že mi tuhle slečnu svěřila a moc se těšíme, jak se bude vyvíjet - naše očekávání tedy zatím splňuje bezvýhradně.
Bill And Coo
Maine Coon Cattery
Šárka Stará Jetelová
Prague 10, Czech republic
Billandcoo@seznam.cz
tel. +420608002591
Návrat na obsah